Lumumba Kültür Taşı

LUMUMBA KÜLTÜR TAŞI

Lumumba Kültür Taşı : Yüzyıllarca öncesinden dokunulmamış bir şekilde gelen görünümdedir. Coğrafi aşınmalar sonucunda dağların yamaçlarda oluşturduğu dik ve yüksek kanyonlar Lumumba taşını yaratmamızın sebebidir. Lumumba taşının; Toprak ve gün bozuğu tonlarının yanı sıra Demirhendek, Gülkurusu, Seben, Bakır ve İnci gibi farklı modelleri bulunmaktadır.Dokusunun doğallığı, görüntüsünün sertliği ile yıllara meydan okuyan güçlü mekânlar oluşturmak için yaratıcılıkta sınır tanımayın.Kaliteli yapısı yanı sıra Taşların verdiği gerçeklik duygusu ile huzurun doruklarına çıka bilirsiniz Lumumba Taşı Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi için arayınız.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.