Wood Beton Panel

Beton Panel Wood Scuro

Wood Beton Panel

Beton Panel Wood ; Doğadan aldığımız ilhamla ürettiğimiz ürünümüz ahşap deseni duvarlarınıza çok yakışacak. Encofrado gerçek ahşap görünümü ve deseniyle sıcak bir ortamdaki ilk element olacak. Wood Hormigon , Yaşam alanlarında Loft görüntüyü tercih edenler için vazgeçilmez bir model olan Molde Hormigon Brüt Beton Panel modelimiz ile Tasarımlarınıza istenilen enerjiyi katabilirsiniz.Bir tasarım harikası olan Wood Beton Panelleri sizlerde tasarımlarınızı mekanlarınzı bu tarz ufak dokunuşlarla havasına hava kata bilir ve ortamın tadına vara bilirsiniz. Wood Beton Panel Fiyatları ve hakkında soru ve bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.