Ota Benga Kültür Taşı

Ota Benga Kültür Taşı

Ota Benga Kültür Taşı : Muhteşem bir coğrafyaya sahip olan Ota Benga’dan ismini alan muhteşem bir taş kaplama modelidir.Harman modelini ferah mekanlar yaratmak için tercih edebilir, ya da sıcak tonların dokunduğu Gülkurusu modeliyle de geniş alanlar yaratabilirsiniz.Sıkca tercih edilen popüler ürünler arasında yer almaktadır.
Kiremit tonlarındaki Konak modeli ve doğal taş renklerinin hakim olduğu Tınaz modeli de Ota Benga taşının bütün detaylarını gözler önüne seriyor.Büyüklü küçüklü, yatay işleyerek devam eden görüntüdeki Ota Benga Taşı oval formda. Ota Benga Kültür Taşı Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.