Perito Moreno Kültür Taşı

Perito Moreno Kültür Taşı

Perito Moreno Kültür Taşı : Özellikle dış cephelerde tercih edilen dağınık görünümlü dizilmesiyle ortaya çıkmış bir tasarım harikası olan bu model gözlere hitap eder. Kayalıklardan ilham alınarak ortaya çıkan bu görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans veren Perito Moreno Taşının birbirinden iddialı 3 farklı modeli bulunuyor. Esinti sarı tonlarından oluşuyor.atman Taşı dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda da doğayla oldukça uyumludur. Perito Moreno Taşıyla farklı dekorasyonlar yapmak isterseniz, bütün gerçekçi ve sağlam dokusuyla sizlerle olacaktır. Perito Moreno Taşı Fiyatları ve Taş kaplama hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.