La Rinconada Kültür Taşı

La Rinconada Kültür Taşı

La Rinconada Kültür Taşı : Modern bir görünüme sahip olan sıcak bir doğallık katan dokusu ile uzun yıllar sıkılmadan kullanabileceğiniz gözünüze hitap eden La Rinconada Taşının 6 rengi bulunuyor. Fildişi, Mercan ve Tunç renkleri toprak tonlarını bütün sıcaklığıyla ve içtenliği ile hissedebileceğiniz en güzel modelleridir.Dekoratif La Rinconada taşı fütüristik mekanların oluşumu sırasında çokça tercih edilen gözünüze hitap eden La Rinconada Kültür Taşı görünümü ile ilgileri üstüne çeken bir modelidir. Yatay devam eden silueti ve yumuşatılmış dokusu ile kendine güvenli dekorasyonların gözdesi olan La Rinconada Kültür Taşı sıklıkla tercih edilen bir modeldir.Hakkında detaylı bilgi almak için arayın.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.