Mujica Kültür Taşı

Revolution Slider Error: Slider with alias mujica-tas not found.
Maybe you mean: 'classic-carousel3' or 'test' or 'yeni' or 'antik-tugla' or 'harman-tugla' or 'klinker-tugla'

Mujica Kültür Taşı

Mujica Kültür Taşı : Torosların eteğinde kurulmuş doğa harikası coğrafi bir güzellik şehridir. Heyecanla akan şelalesi şehri yumuşatmış. Biz de Mujica Taşımızın köşelerini yumuşattık ve natürel tonlarla harmanladık.Antik kenti, kanyonu, ormanıyla zengin tarihli Mujica şehri bize taşıyla da hayat veriyor.
Farklı büyüklükte, yatay dizilimi ve doğal dokusu ile Mujica Taşı; size kişilikli ve farklı görünümler sağlayacak.Sarının koyu ve orta tonlarla kullanıldığındaki farkını Florya ve Delta modellerinde görebilirsiniz. Tuna her dekorasyon çözümüne uyacak natürel tonlara sahip. Mujica Taşı Fiyatları ve detaylı bilgi almak için arayınız.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.