Harman Kültür Tuğlası

Harman Duman Tuğla Kaplama

HARMAN TUĞLA KAPLAMA

Harman Tuğla Kaplama : İrili ufaklı ebatı ile Kültür Tuğlası Harman cepheleriniz deki yerini alıyor yaşam alanıza farklı bir hava katıyor. Dikkat çekici görünümü ile değişiklik seven herkesin beğenisini kazanıyor bunun yanında yaşam alanlarınıza samimi bir hava katıyor. Dekoratif Kültür Tuğlası Büyüklü Küçüklü Yapısı ile sıva arkasından çıkma tuğla görüntüsü verilmektedir. Yaşam alanlarınıza Eskiden Gelen Hiçbir Zaman modası Geçmeyen Estetiği Yaşayın. Harman Tuğla işçiliği Döşeme esnasında bir büyük boyut, üç Adet küçük boyutlardan olacak şekilde veya homojen bir şekilde dağıtılarak döşeme yapılır.Harman Tuğlanın detaylı bilgisi ve harman tuğla fiyatları için arayınız.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.