Maya Kültür Taşı

Maya Kültür Taşı

Maya Kültür Taşı : Bu modelimizde taşın gelişigüzel dizilimi doğallığının en önemli göstergesi.Çok satan ve şık görünüme ait tasarım harikası olan burçak modelini kullanarak grinin hakim olduğu alanlar yaratabilirsiniz.Ilgaz modeli ile kolaylıkla geniş hacimler yaratılabilir. Kızılkaya modeli, farklı renkleri dekorasyonuna eklemek isteyenler için kızıla şans veriyor.Ait olduğumuz toprağımızda her gün yürüdüğümüz yollarımız, işimiz, evimiz kadar gerçek.Çağlayan ise natürel taş renklerinin bir harmanı. Dokuları olduğu gibi hissedilen, renk ve boyut farklılıklarıyla aklınızda yer edecek.Maya Kültür Taşı Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi için aramanız tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.