Evo Kültür Taşı

Evo Kültür Taşı

Evo Kültür Taşı : Mekânlarda bambaşka bir atmosfer oluşturan modern ve şık görünüme sahip olan hayranlık uyandıra Taş kaplama modellerimiz arasında olan Evo kültür taşı en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır kalitesini ve şık görünümüyle gönüllere taht kuran bir modeldir. Mimaride geçmişin birikimi günümüz modernizasyonuyla şekillendi.Geçmişten haz alarak geleceğe uyarlanması sağlanarak tasarlanmış bu modelle doğalın estetik ve sıcaklığı artık  baktığınız her yerde size eşlik ediyor ve hissetiriyor.Trend ürünlerdendir. Evo Kültür Taşı Fiyatları ve  hakkındaki detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.