Mount Leuser Kültür Taşı

Mount Leuser Kültür Taşı

Mount Leuser Kültür Taşı: Sofitike tasarımlar için ideal olan mount leuser kültür taşı kayrak taşı ailesinin bir ferdidir. Zarif ve şık görünümü ile çokça satılan ürünler arsasında yer almaktadır. Duman modeli son yılların trend rengi gri tonlarında. Aksu açık, Krater ise koyu tonlarda. Serinin Abant ve Deste modelleri de natürelliğe atıfta bulunuyor. Böylece seçeceğiniz model ile yaşam alanınızı istediğiniz gibi düzenlemenize imkan tanıyor.İnce, uzun devam eden dokusu ve düzenli hatları bulunuyor. Dokunduğunuzda ise oldukça girintili çıkıntılı. Ancak bu doku farklılıkları mekanın dekorasyonuna eşlik eder cinste, bir star edasında değil. Mount Leuser Kültür Taşı Fiyatları için arayın.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.