Decrepito Taş Panel

Decrepito Terra Taş Panel

Decrepito Taş Panel

Decrepito Taş Panel : Eski Harman Yunan medeniyetlerinin mimari yapılarından esinlenilerek üretilmiş olan harman tuğla kaplamaları sizlere hem tarihi hem de modern bir görünüm sunmaktadır.Taş Panel Decrepito Polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmış kalitesiyle çok söz ettirmiş sağlam bir üründür.Modern görünüme sahip her ortama uyum sağlaya bilecek yapıda sağlam kaliteli olan bu ürün Dekoratif Kültür Tuğlaları familyasında en gözde ürünlerden olan Harman Tuğla Kaplama, ürünlerimizi web sitemizde inceleyeblir veya Decrepito Taş Panel Hakkında bilgi için iletişim alanında ki bilgiler doğrultusunda bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.