Encofrado Ahşap Panel

Encofrado Chiaro

SEDİR TUĞLA KAPLAMA

Encofrado Ahşap Panel  : Orjinali yüzeyi düzgün olmayan kerestenin kalıplık olarak kullanılmasıyla elde edilen bu doku konsepti, betonun en brüt dekoratif paneller, aynı zamanda dekoratif duvar paneli doğal halidir. Ahşap Panel Encofrado Polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmıştır. Kullanışlı ve son dece hoş bir ürün olup aklınzıdaki tasarım fikirlerinizle canlandıra bilirsiniz.Tasarımlarınız projelerinizi bir mimariye çevirebilir Encofrado Ahşap Paneller ile tasarımlarınız canlanırken sizlerde bu hazzı sevdiklerinizle tadını çıkarmak kalır. Encofrado Ahşap Paneller Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.