Barok Eskitme Kültür Tuğlası

Antik Tuğla Kaplama Zemheri

BAROK TUĞLA KAPLAMA

Barok Eskitme Tuğla : Yılların akışında değerlenmiş bir desen. 150 yıl’da oluşan doku günümüzde Kültür Tuğlası ile Buluşması’dır. Günümüzün endüstriyel görünümlü mekan tasarlamada trendlerde olan, terk edilmiş bir fabrikanın ya da yıllar öncesinden kalmış kültürel miras niteliğinde bir yapının algılanışıyla yakalayın. Barok Tuğla Kaplama yaşam alanlarınıza estetik,kaliteli ve ilgi çekici bir görünüş katmaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızda bu harika motifi veya diğer ürünlerimi görmek arzusundaysanız eskimiş kültür tuğlası ve kültür tuğlasının kaplamasını tercih ede bilirsiniz barok eskitme tuğla fiyatları ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.