Encofrado Beton Panel

Beton Panel Encofrado Gris

Encofrado Beton Panel

 Encofrado Beton Panel : Beton Panellerin bir modeli ironik bir kombinasyon yaratmak isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Encofrado’un brüt beton görünümünün oluşumu bir dekorasyonla bir araya gelmesinden ise özel mekanlar ortaya çıkıyor.Beton Panel Encofrado Polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmıştır. Büyük ve endüstriyel dokulu çalışma alanları, sanat galerileri, stüdyolar, restoranlar bu bohem deriyle çevreleniyor. Fikirlerinizi ve tasarımlarınızı hayata geçirmek için size yardımcı olucak Beton Panel Encofrado ile mümkündür.Beton Panel Encofrado Fiyat bilgisi ve ürün hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.