Ahşap Panel

Dekoratif ahşap panel, eskitilmiş ağaç görünümünün modern mimari ve estetik ile ortaya çıkmıştır. Doğal eskitme görünümlü duvar panelleri her tür mekan için ideal bir üründür. Ahşap görünümlü paneller tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Ahşap panel kaplama fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir SENA STONE firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Criato Ahşap Panel Kaplama
CRİATO AHŞAP PANEL

Criato Ahşap Panel

Criato Ahşap Duvar Paneli doğal görünümü ve öncü trend anlayışı ile üretilen dekoratif panel serilerimizden. 10 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Criato Sottile Ahşap Panel

Criato Sottile Ahşap Panel doğal görünümlü duvar panellerimizden yenilikçi yaklaşımıyla geleceğinize değer ve keyif katacak bir ahşap panel. 8 adet modele sahip.

Tüm Modeller
Criato Sottile Ahşap Panel
Criato Sottile Ahşap Panel
Encofrado Ahşap Panel
Encofrado Ahşap Panel

Encofrado Ahşap Panel

Encofrado Ahşap Panel doğal görünümlü duvar panellerimizden yenilikçi yaklaşımıyla geleceğinize değer ve keyif katacak bir ahşap panel. 6 adet modele sahip.

Tüm Modeller

Breccia Ahşap Panel

Breccia Ahşap Panel duvar alanlarınıza doğallığı yansıtacak yaşam alanlarınıza keyif ve heyecan sunacak bir duvar paneli. 6 adet model çeşidine sahip.

Tüm Modeller
Breccia Ahşap panel

Wood Ahşap Panel

Wood Ahşap Panel duvar alanlarınıza doğallığı yansıtacak yaşam alanlarınıza keyif ve heyecan sunacak bir duvar paneli. 2 adet model çeşidine sahip.

Tüm Modeller
Wood Ahşap Panel
Wood Ahşap Panel
Legno Ahşap Panel

Legno Ahşap Panel

Legno Ahşap Panel doğal ahşap görünüme sahip özel seri duvar panellerinden. 2 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Ahşap Panel Siparişi Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim? 

Dekoratif Ahşap Panel Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz. 

Ahşap Panel Fiyatı Nedir ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)