Pedras Taş Panel

Pedras Marron Taş Panel

Pedras Taş Panel

Taş Panel Pedras ; Eski çağlardan ilham alarak günümüzün çağına uyguladımız ürünümüz kale duvarlarında rastlanan bir örgü sisteminin yansıması olan Pedras, tıpkı duvar panellerinde olduğu gibi dekorasyon uygulamalarında kullanıcıya eğlenceli seçenekler sunuyor. İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen tasarımı ortaya çıkara bilirsiniz tasarımlarınıza göre uygulana bilir, isterseniz tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz. Pastel renkleriyle dar mekanları genişletme etkisi de olan bu ürünlerde, yatay bir katman ile ikonik bir mekan tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz. Pedras Taş Panellerin Fiyatları ve daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.