Volantis Kültür Taşı

Volantis Kültür Taşı

Volantis Kültür Taşı : Taşın en doğal halinin harçla buluşması sonucu elde edilen duvarlardan ilham alan Volantis Kültür Taşı, gerçeğe yakın görünümü ile mekanlara doğayı taşıyor. Taşlar düzgün kesilmediği ve kırıldığı şekilde kullanıldığı için doğayla yakın duran duvar örgü modellerinden birini yansıtan bu duvar kaplama paneli, yeni çağın tasarımı ile birlikte huzurun ve doğallığın mükemmelliğini yansıtıyor doğal görünümü yanı sıra şık görünümü ilede gözlere hitap ediyor doğanın güzelliğini yansıtan Volantis Kültür Taşı ile evinize sizlerde tuğla kaplaması yapa bilir sizlerde evlerinizde huzurlu doğal bir ortamda yaşamınız sürdüre bilirsiniz Kültür Taşı Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.