Rotto Taş Panel

Rotto Maron Taş Panel

Rotto Taş Panel

Taş Panel Rotto ;  Aslı kuvars olan bu taşın oluşumu milyon yıl öncesine dayanıyor. Taş Panel Rotto polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmıştır modern ve kaliteli yapısıyla sık tercih edilenler arasında yer almıştır. Doğada az bulunduğu için genelde yapay olarak üretilen ve mimaride özellikle kaplama olarak tercih edilen Rotto duvar paneli, mekanlara kuvarsın kırılganlığını katıyor. İç ve dış mekanları geniş gösterme konusunda oldukça başarılı ve tasarımlarınızı sergilemeler yapan ürün, doğallıkla ve zarafetle olduğu gibi değişik renklerde üretiyor. Rotto Taş Panel Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.