Beton Panel

Fibeglass brüt beton görünümlü duvar kaplama panelleri ile bu karakteristik yapıyı mekanlarınızda vurgulamak istiyorsanız zengin renk ve desen çeşidiyle gerçekleştirebilirsiniz. Brüt beton dokusuna sahip ürünlerimiz sizi duvarlarınızın sıkıcı görünümünden kurtaracak. Modern ve sıcak bir ortam oluşturabileceğiniz dekoratif beton paneller, tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Dekoratif beton panel fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir SENA STONE firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Roughast Beton Panel

Roughast Beton Panel modern yapılarda rastladığımız görünümleri mekanlarınıza uyarlamanın pratik ve hafif hali.Betonun en çıplak hali. 3 adet urun modeline sahip.

Tüm Modeller

Ferro Beton Panel

Ferro Beton Panel demir ve betonun bütünlüğüyle tasarlanan ürün farklı bir hava yakalamak isteyenler için. Endüstriyel bir hava kattığı mekanlara heavybeat ruhunu yansıtıyor. 2 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Encofrado Beton Panel

Beton Panel Encofrado brüt beton görünümünün dekorasyonla bir araya gelmesiyle özel mekanlar oluşturan bir üründür. 2 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Roughast Loft Beton Panel

Beton Panel Roughast Loft oksitlenmiş brüt beton duvar görünümünün klasik çizgilerini taşıyan tasarımlara ilham veren hayalcilerin tercihi. Doğal pas efektine sahip tasarımı ile her tür meydan okumaya açık. 2 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Wood Beton Panel

Beton Panel Wood duvar paneli, doğadan ilham alan ahşap tasarımı, otantik görünümü ve deseniyle yaşam alanlarından doğa görüntülerini tercih edenler için. 2 adet modele sahip

Tüm Modeller

Oxidado Beton Panel

Beton Panel Oxidado oksitlenmiş dokunun, brüt beton görünümü ile bütünleşmiş tasarımıdır. Özel mekanlar hayal edenlerin vazgeçilmezi. 1 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Beton Panel Siparişi Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim? 

Dekoratif Beton Görünümlü Panel siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz. 

Beton Panel Fiyatı Nedir ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)