Roldos Kültür Taşı

Roldos Kültür Taşı

Roldos Kültür Taşı : Gündelik telaşlarınızın, hayatınızdaki koşturmalarını bir yana bırakıp duvarlarınıza çarpıp size sakinlik ve huzur olarak geri gelen mekanları Roldos Taşıyla oluştura bilir ve keyfinize sizde baka bilirsiniz. Pırıltı modeli beyazın hakimiyeti altında, genişlik sağlıyor. Ardıç kremin, Sarıca ise sarının hakim olduğu açık tonlarda, ferah mekanlar için uygun birebir bir üründür. Kumsal ve Destan modellerinin natürel taş dokularıyla yaşam alanlarınızı istediğiniz doğallıkta kişiselleştirebilir yaşam alanınızı kendi keyfinize ve zevkinize göre tasarlaya bilir huzur içinde stresten uzak rahatlatıcı bir ortam oluşturabilirsiniz. Roldos Kültür Taşı Fiyatları için bizi arayın.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.