Ilion Kültür Taşı

Ilion Taşı

Ilion Taşı : Birbirlerine geçen bir görüntüdeler. Bu da netliğe, sakinliğe ve minimalizme atıf yapıyor. Ilion Taşının Nilüfer, Kınık, Hasat, Kepenek, Asos ve Oltu modelleri bulunuyor.Modern görünümü ile gözlere itap eden Ilion Taşı farkı birçok renk seçenekleri ile çokca satılan ve rağbet gören popüler ürünler arasında yer almaktadır. Geçmişten geleni hazı geleceğe taşırken kullanılan kale taşları gücü ve sağlamlığı simgeler modern görünümlüdürler. Klasik kale taşına modern bir yorum ekleyen Ilion Taşı, farklı büyüklükteki taşların düzgün kesimli bir şekilde birbirlerine geçmesiyle oluşturuluyor. Ilion Taşı Fiyatları ve bilgi için arayınız.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.