Canyon Taş Panel

CANYON TAŞ PANEL

Canyon Taş Panel

Canyon Taş Panel :Taş Panel Canyon serisi ile dev kaya desenlerini duvarlarınızda hissedebilirsiniz.Şık sağlam bir yapıya sahip olan Canyon Taş Paneller Tasarımlarda Projelerinizde kullana bilirsiniz canyon görüntüsüne sahip olan taşlarla değişik mekanlar oluştura bilir ve insanların huzur bulduğu göz alamadığı bir ortam çıkarmak gayet mümkündür.Taş Panel Canyon polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmış kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Bu ürünler bir çok projede uygulanmış memnun kalınmış hayranlık uyandıran özel ürünlerdir. Canyon Taş Panel hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.