Breccia Ahşap Panel

Ahşap Panel Breccia Smbreado

Breccia Ahşap Panel

Breccia Ahşap Panel : Natural ahşap ve beton görünümlü ahşap lata dekoratif kaplamalar,üretiminde fiber glass panel polyester panel,cam elyaf yünü ve natural taş tozu gibi bazı hammaddeler kulanılmaktadır. Dekoratif ahşap paneller,dekoratif ahşap kaplamalar  Breccia Dekoratif Panel ürünlerimiz sağlam olduklarından dolayı her çeşit yüzeyde kullanıma tabi tutulabilmektedir.Breccia Ahşap panel sağlam ve kaliteli yapısı ile gönüllerde taht kurarken Türkiye’nin bir çok bölgesinden rağbet görmektedir. Breccia Ahşap Panel ile sizde hayallerinizi süsleye bilirsiniz. Breccia Ahşap Panel Fiyatları ve hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.