Tuğla Panel

Dekoratif tuğla panel, duvar panelleri hem asil görünümü hemde dingin bir duvar hayal edenler için ideal bir üründür.  Modern ve sıcak bir ortam oluşturabileceğiniz dekoratif tuğla panelleri tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Tuğla panel kaplama fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir SENA STONE firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Asur Tuğla Kaplama

Asur

Asur Tuğla Panel, roma tarzını yansıtan , dekoratif duvar tuğla kaplama modelimiz Asur Panel hem dinginlik hem de asil bir görünüm tercih edenler için ideal. 7 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Brique

Tuğla Panel Brique duvar panelleri, çeşitleri ve fiyatları, ürün detayı için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 7 adet ürün modeli bulunmaktadır.

Tüm Modeller
Briques Dekoratif Panel Kaplama

Ladrillo

Ladrillo Tuğla Panel tarihin ince yapolo tuğlalarından ilhan alınarak tasarlanan ladrillo dekoratif panel gotik bir yanılsama hissi veriyor. Tarihin dokusuna yenilikçi bir bakış getiriyor. 9 adet modeli vardır.

Tüm Modeller

Ladrillo Cemento

Ladrillo Cemento Tuğla Panel, doğal görünümlü duvar panelleri dir.  Günümüzün modern mimarisinin en çok tercih edilen panellerinden biridir. 4 adet modeli vardır.

Tüm Modeller
Ladrillo Loft Panel Kaplama
Ladrillo Loft Panel Kaplama

Ladrillo Loft

Ladrillo Loft Loft Panel tarihin ince yapılı tuğlalarından ilhan alınarak tasarlanan ladrillo dekoratif panel gotik bir yanılsama hissi veriyor. Tarihin dokusuna yenilikçi bir bakış getiriyor. 9 adet modeli vardır.

Tüm Modeller

Ladrillo Scritto

Ladrillo Scritto Tuğla Panel, doğal görünümlü duvar panelleri dir.  Günümüzün modern mimarisinin en çok tercih edilen panellerinden biridir. 4 adet modeli vardır.

Tüm Modeller

Tuğla Panel Siparişi Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim? 

Dekoratif Tuğla Panel Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz. 

Tuğla Panel Kaplama Fiyatı Nedir ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)