Klinker Kültür Tuğlası

Klinker Tuğla KK

Klinker Kültür Tuğlası

Klinker Kültür Tuğlası : Natural toprağın işlenmesinin ardından yüksek ateşte pişirilmesi ile üretilen natural pres tuğla kaplama modelimizdir. Klinker kültür tuğlaları kalitesi ve şıklığı ile göz kamaştıran Klinker Kültür Tuğlası modern görünümü ile Türkiye’de başda olmak üzere ihracat yaptığımız popüler olan kalitesini kanıtlamış çok satılan tuğla kaplama ürünlerinden birisi olup modern ve şık görünümlü bir üründür. Antik,eskimiş,çıkma,eskitilmiş tarihi tuğla kaplamalar, Klinker Tuğlaları,estetik tuğla kaplamaları ve Toprak (kil) tuğla kaplamaları hakkında detaylı bilgi almak ve klinker kültür tuğlası fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.