Persia Kültür Taşı

Persia Kültür Taşı

Persia Kültür Taşı :  Zarif ve kullanışlı görünümü ile gözlere hitap eden Persia Kültür Taşı XI. yy’dan beri kalker ve kumtaşı gibi inşaata elverişli kayaların bulunduğu bölgelerde inşa edilen kiliselerin sıklıkla tercih edilen görülen bir örgü sisteminin günümüz uyarlaması olan Laberinto, taş ocağından çıktıktan sonra fazla işlenmeden kullanılan taş stilini temsil ediyor. Persia Kültür Taşı ile Geçmişten ilham alarak geleceğe yön veriyoruz. Bu taş stili adeta bir labirent örgüsüyle birbirine bağlanan bir desene sahip. Ürünün Dekoratif, Persia ve Kültür taşı alternatifleri bulunuyor. Persia Kültür Taşı Fiyatlarımız ve ürün hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.