Kültür Tuğlası

Dekoratif ve göze hitap kültür tuğlaları modellerimiz ile pek çok ürün seçeneği sunmaktayız. Modern ve sıcak bir ortam oluşturabileceğiniz dekoratif kültür tuğlaları tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Dekoratif tuğla kaplama fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir SENA STONE firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Antik Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Antik dekoratif tuğla kaplama, antik çağlardan gelen tasarımı ile diğer tuğla kaplama ürünlerinden farklı görkemli  ve mistik görünümü. Antik kültür tuğlası ürünümüz 13 adet modeline sahip.

Tüm Modeller

Barok Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Barok dekoratif tuğla kaplama, terk edilmiş, yıllar öncesinden kalmış görünümü ile endüstriyel görünümlü mekan tasarımlarının trendi. Barok kültür tuğlası ürünümüz 13 adet modeline sahip.

Tüm Modeller

harman Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Harman en bilindik ve popüler dekoratif duvar tuğla duvar kaplama modelidir. Harman kültür tuğlası ürünümüz 13 adet renk seçeneğine sahip.

Tüm Modeller

sedir Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Sedir dekoratif tuğla kaplama, klasik ve antik görünümü ile mekanlarınıza şık bir görünüm sağlar. Sedir kültür tuğlası ürünümüz 13 adet modeline sahip.

tüm modeller

klinker Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Klinker dekoratif tuğla kaplama, yüksek ateşte pişirilmesiyle üretilen sağlam ve şık natural tuğla kaplama modeli. Klinker kültür tuğlası ürünümüz 16 adet modeline sahip.

Tüm Modeller

doğal Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası Doğal dekoratif tuğla kaplama, klasik ve antik görünümü ile mekanlarınıza şık bir görünüm sağlar. Doğal kültür tuğlası ürünümüz 29 adet modeline sahip.

tüm modeller

Kültür Tuğlası Siparişi Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim? 

Dekoratif Kültür Tuğlası siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz. 

Tuğla Kaplama Fiyatı Nedir ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)