Brique Tuğla Panel

Brique Raja

Brique Tuğla Panel

Brique Tuğla Panel : Birçok renk seçeneği ile bizlere alternatifler sunarak zevkimize göre yaşam alanlarımızı dekore etmemiz açısından büyük bir ayrıcalığı olan Brique Tuğla Panel zarif ve sade görünümüylede her tarza ve mekana uyan Brique duvar paneli, isterseniz bir restoranın duvarında, isterseniz bir şarap mahzeninde ya da evinizin herhangi bir duvarında yer alabilir. Bu ürün sadeliği ve zarifliği açısından göz kamaştıran şık vede hoş bir üründür. Dekoratif taş kaplama ürünlenin üretimi fiberglass,polyester ve doğal taş tozu gibi maddelerden yapılmaktadır. Canlı ve ahenkli renk paleti ile kontrast mekanlar oluşturan Brique Tuğla Panellerin Fiyatlarını ve hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.