Taş Panel

Mekanlarınıza eskiyi ve doğallığı modern tasarım çizgileri ile sunan dekoratif taş paneller, taş panel kaplama ürünlerimiz ile mekanınızı farklılaştırabilirsiniz. İster bütün ister tek duvar taş panel uygulamalarınız ile dar mekanlara genişletilmiş bir etki sunar. Dekoratif taş paneller, tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Taş panel fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir SENA STONE firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pedras Taş Panel

Taş Panel Pedras eski zamanların kale duvarlarındaki o antik görünümün günümüze yansıması. İster tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen havası verin isterseniz tek duvar uygulamanız ile mekanınız farkllıaştırın. 4 adet modele sahip.

Tüm Modeller

Piedra Taş Panel

Taş Panel Piedra duvar örgü sistemi ilk kez ilhamını İspanya nın  eski duvar şekillerinden aldı. Farklı formlarda taşlardan meydana gelen görüntüsü, sade mekanlara duyguları harekete geçiren detaylar ekliyor. 9 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Rocc Taş Panel

Taş Panel Rocc orta çağ özelikle Roma ve Bizans döneminin mimari görünümünü taşıyor. Kalelerde kullanılan örgü sistemi görünümü ile orta çağ atmosferini mekanlarınıza taşıyor. 6 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Rotto Taş Panel

Taş Panel Rotto duvar panelleri, doğada nadir olan Kuvars taşının görünümünü taşıyor. İç ve dış mekanları geniş göstermede oldukça başarılı bu ürün, doğalın olduğu gibi değişik renk seçenekleri ile üretiliyor. 7 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Canyon Taş Panel

Taş Panel Rotto duvar panelleri, doğanın sert güçlü, kaya desenlerini, mekanlarınız duvarlarına getiriyor. Doğal görünümü ve eşsiz desenleri ortamınıza farklı duygular ekleyecektir. 3 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Decrepito Taş Panel

Taş Panel Decrepito duvar panelleri, doğal taşın sahip olduğu bir çok avantajı beraberinde getiriyor. İster iç cephede kullanın ister dış cephede her türlü mekanlarınıza eskiye dönüp ve sıcak bir hava katacaktır. 3 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Pangolin Taş Panel

Taş Panel Pangolin eski dönemlerin kale duvarlarında ki o antik görünümün günümüze yansıması. Dilerseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen havası verin dilerseniz tek duvar projeniz ile ortamınızı farklılaştırın. 3 adet modele sahip.

Tüm Modeller

Altamura Taş Panel

Taş Panel Altamurataş duvar panelleri, dekoratif taşın sahip olduğu bir çok avantajı beraberinde getiriyor. Dilerseniz iç cephede kullanın dilerseniz dış cephede her türlü duvarınıza eskiye dönüp ve sıcak bir hava katacaktır. 6 adet ürün modeline sahip.

Tüm Modeller

Pizarra Taş Panel

Taş Panel Pizarra eski zamanların kale surlarında ki o antik görüntünün günümüze yansıması. Hem tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen havası verin hem de tek duvar projeniz ile cephelerinizi farklılaştırın. 5 adet modele sahip.

Tüm Modeller

Taş Panel Siparişi Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim? 

Dekoratif Taş Panel siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz. 

Taş Panel Fiyatı Nedir ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)