Ladrillo Loft Tuğla Panel

Tuğla Panel Ladrillo Loft Raja

Ladrillo Loft Tuğla Panel

Ladrillo Loft Tuğla Panel :İsmini İngiltere’de yer alan bir bölgeden alan Ladrillo Loft, yan yana dizilmiş tuğla bloklardan oluşuyor. İngiliz tarzını yansıtan bu dekoratif tuğla duvar paneli, hem asil görünüm hem de dingin bir duvar hayal edenler için idealdir. Evler, oteller, kafe ve restoranlar gibi ortamlarda kullanıldığı popüler yerlerdir ama mekan neresi olursa olsun, Ladrillo Loft ile dekore edilen bir mekan için söylenebilecek tek şey, yalın bir asaleti olduğudur hoş görünümü ile gönüllerde taht kuran Ladrillo Loft Tuğla Paneller gözlere hitap ediyor. Ladrillo Loft Tuğla Paneller fiyatları ve hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.