Asur Tuğla Panel

Tuğla Panel Asur Verde

Asur Tuğla Panel

Asur Tuğla Panel : Doğa sevginiz varsa ve bunu yaşamak istiyorsanız duvarlarınıza her baktığınızda içinize huzur vericek Asur Tuğla Paneller ile sizde huzurlu bir ortamda yaşam süre bilirsiniz. Doğadan ilham alarak tasarladığımız ürünümüzle bulunduğunuz yerlerde yaşamak istiyorsanız, en doğru adrestesiniz. Parlak renkler ve minimalist mobilyalarla son derece modern bir hava yakalayan bu duvar kaplaması, ikonik bir tasarım örneği olup çok satan trend ürünler arasında yer almaktadır. Estetiklik ve kaliteyi bir arada sunmakta olan Tuğla Paneller serimizden olan Asur Tuğla Panellerin Fiyatı ve hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.