Antik Kültür Tuğlası

ANTİK KARACA

ANTİK TUĞLA KAPLAMA

Antik Tuğla Kaplama : Yaşam alanınıza hava katan Antik tuğlalar sizlere ve çevrenizdekilere tarihi bir görünüm sunarken aynı zamanda da modern  görünümü ile de gözlere hitap eder. Dekoratif kültür tuğlaları benzer ürünlerle kıyaslaya bileceğiniz  Antik tuğlanın diğer ürünlerden ayırt edilen en büyük özelliklerinden biride dokusu ve Antik kültür tuğlası olmasıdır. Doğal tuğlalara oranla yarı yarıya hafif olması, düşük maliyetli, kolay uygulanabilmesi ve yıllar sonra bile bakım gerektirmeyen Antik tuğla birçok özelliği ile Türkiye’nin her bölgesinden rağbet gören ve yurt dışından da talep gören malzeme için kültür tuğlası uygulamalarımızı inceleyebilir bilgi için arayınız.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.