Quarter Tavan Karosu

Tavan Karosu Quarter Argent Copper

Quarter Tavan Karosu

Quarter Tavan Karosu : Quarter Tavan Karosu plakalar biçiminde üretildiğinden ötürü montaj işlemi ufak bir süre alır.Fiyatı değiştiren faktörler arasında ebatı,rengi ve modeli dikkate alınmaktadır. Seneler boyunca kullanabileceğiniz. Quarter Tavan Karosunun temizlik işlemi de gayet basittir. Tavan Karosu Quarter yapısı açısından hafif bir malzemedir ve bu sebeple duvarınızda veya tavanınızda ağırlığa sebebiyet vermez.Tavan Karoları hakkında daha detaylı bilgi için bizler ile irtibat kurunuz.Tüm ürünlerimiz,aksesuarlar ve yapıştırıcılar da dahil hepsi yerli üretimimizdir. Quarter Tavan Karosu hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için iletişime geçiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

Karoların Renkleri Birebir Aynı mı? : Ekranda görmüş olduğunuz renk tonuyla ürünün renk tonu değişiklik gösterebilir, sanal ortamdaki renkler gerçek ortamda farklı olabilir. Numune alarak gerçek ortamda doku ve renk deneyimini yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Karo Kaplamalar İthal midir? : Tüm ürünlerimiz,aksesuarlar ve yapıştırıcılar da dahil yerli üretimimizdir.

Karolar Isıya Dayanıklı mı ?: Teknik verilerle – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve şekil bozulması oluşmaz.

Karolar Darbeye Dayanıklı mı : Evet. Çok ince bir malzeme olmasına karşın darbelere karşı mukavemeti yüksektir.

Karoların Montajı İçin Yüzey Nasıl Olmalı : Düz ve sağlam bir yüzey yeterlidir. Kaba sıva üzeri dahil her türlü yüzeye monte edilir.

Karolar Kesilebilir mi : Evet. İspirel veya elmas testere ile basitçe kesilebilir.Köşeler macunla düzgün hale getirilir.

Karolar Oval Yüzeyler Uygulanabilir mi : Bazı modellerimizi , belirli çaplardaki yuvarlak kolonlara , iç bükey ve dış bükey alanlara kaplama mümkündür.

Karolar Zemin Uygulanır mı : Hayır. Ürünlerimiz duvar ve tavanlarda kullanılır,zemine uygulanmaz.Yük taşıma özelliği bulunmamaktadır.

Karolar Üzerine Birşey Asılabilir mi : Karoları uygulamış olduğunuz yüzeye herhangi bir nesne asmanız olasıdır, monte edeceğiniz eşyanız Karoların üzerinde değil, arkasında bulunan yapı elemanında yük aktaracağından dolayı herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Karolar Montajını Yapacak Ustanız Var mı? : Montajlama hizmetimiz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmetimizdir. Sizin çalıştığınız duvar / montaj ekibi yardımıyla montajlama yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayriyetten sizin için montaj ekibi yönlendirme konusunda yardımcı olabiliriz.

Karolar Sağlığa Zararı Var mı : Karolar, kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmadığına dair sertifikalandırılmıştır.Aynı,evinizin duvarlarını oluşturan malzemelerden imal edilmiştir.

Karolar Suya Neme Dayanıklı mı : Karolar yapısı gereği, su ve nemden etkilenmeyen bir materyal olması sebebiyle son derece sağlamdır, – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve doku bozulması yaşanmamaktadır.

Karolar Rengini Değiştirebilir miyim : Değişik bir renk tercihiniz olması halinde almış olduğunuz veya kullanmakta olduğunuz taş, tuğla veya beton dokulu bütün Karolar dilediğiniz renk boya ile farklı bir renge boyamanız mümkündür.

Karolar İç Cephe Yada Dış Cephe Kullanılır mı : – 30 ve +120 derece arasında ısıya dayanıklı olması, su ve neme karşı dayanıklılık, genleşme ve çekme değerlerinin minimum düzeylerde olması, hafifliği sebebiyle inşaatın statiğine ekstra bir yük bindirmemesi, ve minimum 10 seneye varan solmazlık garantisi, Sena panel fiberglass kaplama panellerinin dış cephe kullanımları için özellikle tercih edilmesini sağlamaktadır.

Devamını Oku
 • Boya ve izolasyon gibi ekstra masrafları tamamen ortadan kaldırarak maddi zararı en aza indirger.
 • İstenilen bütün yüzeylere kolayca monte edilebilir, statiği hiçAbir biçimde etkilemez ve kullanıldığı cepheye ekstra bir ağırlık bindirmez.
 • Ayrıca basit demonte niteliği sayesinde söküm masrafını da en aza indirger.

 • Delinebilir ve kesilebilir. Üstüne dekoratif maksatlı herhangi bir materyal asılabilir.
 • Profillerden sütun ve kemer oluşturulup, istenilen alanlarda gerek ara bölme duvarlar gerek ise şömine, tonoz vb. işlemler gerçekleştirilebilir.
 • Yapıştırıcı yardımıyla çok kısa sürede montajı yapılarak uygulama süresinden tasarruf edilir.
 • Özellikle otel, SPA merkezi, cafe-restaurant, mağaza gibi ticari işletmelerde dekorasyon farklılığı gerektiren yerler için pratik ve etkileyici bir çözümdür.
 • İnşaat kirliliği (kum, çimento vb.) meydana gelmez, çevreye zarar vermez.
 • Yapı ve inşaat izni gerektirmez.Tadilatlarınızda boya kaplama biçiminde kullanılmaktadır.
 • Hafifliği sebebiyle portatif stantlara gönül rahatlığıyla monte edilebilir.
 • Montaj tekniği sayesinde desenlerin aralarındaki birleşim yerlerinde görüntü devamlılığı sağlanmaktadır.
 • Kaba bir inşaattan, herhangi bir uygulama yapılmış duruma kadar; her aşamada her yüzeye uygulanabilmektedir.
 • Sıvasız beton üstüne montaj yapılabildiği için sıva, boya veya ek bir kaplama masrafını ortadan kaldırır.
 • Kendiliğinden ayakta durabilen herhangi sağlam bir yüzeye ek bir destek sistemine gerek duymadan uygulanabilir.
 • Dekupaj testere veya elmas testere yardımı ile kolaylıkla kesilip istenilen ölçüye getirilebildiğinden, her boyut ve şekildeki alanlar basit bir şekilde kaplanabilir.
 • Hafif yapısı sayesinde rahatça taşınıp montajı yapılabildiği gibi; montaj sonrasında da yapılarınıza ek bir yük getirmez
 • Deprem v.b. gibi kritik anlarda yapınızın davranış biçimini olumsuz yönde etkilemez.
 • Mağaza, stant gibi yerlerde dekor maksatlı tasarımlarla ve portatif uygulamalarda kolaylıkla kullanılabilir.
 • Esnek yapısıyla oval, yuvarlak yüzeylere monte edilebilmesinin yanı sıra kolonlarda giydirme yapılabilmektedir.
 • Doğal taş uygulamasının mümkün olmadığı tavan, kiriş, kemer gibi yerlerde de kullanılabilir.
 • Doğal taş ile günler sürecek bir uygulama, birkaç saat içerisinde çok daha düşük bir masraf ile ve sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir.
 • Hızlı ve kolay montajı sayesinde; dekorasyon değişikliklerinde kolayca kullanılıp, süreden ve maliyetten büyük tasarruf sağlar.
 • Yeni bir dekorasyon değişikliğinde doğal taş yada benzeri işlemlere göre; çok daha düşük masraftadır.
 • Ekstra bir bakım gerektirmez. Yıkayarak yada silerek rahatlıkla temizlenebilir.
 • İnce yapısı sayesinde, yaşam alanlarınızın daralmasını önler.
 • Düşük ağırlığı ve hacmi sayesinde, uygulanmış olan mekanlarda ısıtma ve soğutmaya olumsuz yönde etki etmez.
Devamını Oku

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.