Kültür Taşı

Doğal taş görünümlü tavan ve duvar, iç dış cephe kaplama malzemesidir. Kültür taşı m2 ‘ de doğal taşa nazaren daha uygundur. Dekoratif taş kaplama ürünlerimiz sizi duvarlarınızın sıkıcı görünümünden kurtaracak. Modern ve sıcak bir ortam oluşturabileceğiniz dekoratif kültür taşları tercih edilen renk ve desene göre üretilebilmektedir. Dekoratif taş kaplama fiyatları ve daha fazlası için ürün sayfalarımızı gezebilir SENA STONE firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kültür Taşı Çeşitleri

Kültür Taşı Siparişi Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilir miyim? 

Dekoratif Taş Kaplama siparişinizi vermeden evvel duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik (boy) ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınız ki ona göre L köşe aksesuarı temin etmelisiniz. 

Taş Kaplama Fiyatı Nedir ?

Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin ayrıntılarını (model tercihiniz, metraj vb.) bize bildirmenizin ardından fiyatı size bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir.(Fiyatlarımıza bizlerle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.)