Atacama Kültür Taşı

Atacama Kültür Taşı

Atacama Kültür Taşı : Zarif görünümü ile aklımıza işlenen bir tasarım harikasıdır. Bugün yer döşemesinde kullanılan ahşap atacamanın oluşturulma ilhamı bile bu sihirli taşın görünümünden geliyor.Aralıklı görünümüyle oluşturduğu üç boyutluluk hem daha naif hem de daha sıcak bir algı oluşturuyor.Modern ve şık görünümlü popüler bir üründür. Karaltı modelinin zarafeti koyu görüntüsünde. Gizemli görünümler için güzel bir tercih oluşturacaktır. Amasra’nın toprak ve kahve tonu hakimiyeti yaşam alanlarınıza sofistike bir hava katan şık bir üründür. Atacama Kültür Taşı Fiyatları ile hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.