Rustic Tuğla

RUSTİC TUĞLA KAPLAMA

Rustic Tuğla Kaplama : Keskin ebatı ile Kültür Tuğlası Rustic duvarlarınızda ki yerini alıyor mekanınıza farklı bir hava katıyor. İlgi çekici görünümü ile farklılık seven herkesin beğenisini kazanıyor bunun yanında mekanlarınıza samimi bir hava katıyor. Dekoratif Kültür Tuğlası Mekanlarınıza Eskiden Gelen Hiçbir Zaman trendi Geçmeyen Estetiği Yaşayın. Rustic Tuğla işçiliği Döşeme esnasında içinde ki farklı tonlar homojen bir şekilde dağıtılarak döşeme yapılır.Rusttic Tuğlanın detaylı bilgisi ve rustic tuğla fiyatları için arayınız.

ÜRÜN DETAYLARI

DERZ MODELLERİ

Tarihi, geleneksel veya etkili görünüşe sahip olan bir doku elde edebilmek için seçmiş olduğunuz taş kadar uygulayacağınız derz ve rengi de çok önemli olacaktır. Derz uygulamasında tavsiyelerden yararlanarak, aynı modelden birden çok kontrast görünüm elde edebilirsiniz..

1 m2 ağırlığı 20 – 25 kg arasındadır. İçerisindeki Pomza(bims) kumu sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. İçerisindeki yüksek dayanımlı çimento sayesinde, taşın genelinde ve yüzeyinde yeterli bir dayanım sağlar. Dış etkilere dayanıklıdır. Üretilen taşların kalınlıkları dokuya göre 1 – 2.5 cm arasında dır. Buda uygulanacak mekanda gereksiz kayıplarını ortadan kaldırır. Her model için özel olarak tasarlanmış köşe taşları vardır.

Ürün ÇeşitlerimizTümü

Kültür tuğlası montajı nasıl yapılır?
Tuğla kaplamanın avantajları nelerdir?
Nasıl tuğla kaplama siparişi verebilir?
Dekoratif kaplama hakkında merak ettiğiniz her şeye,
SSS sayfamızdan ulaşabilirsiniz.